HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 4 korrik 2024

by editor

DASHI

Advertisements

Gjysma e parë e muajit korrik shpërblen ndjenjat. Mos kini frikë të vendosni veten, përndryshe do të humbisni të gjitha gjërat e bukura që kanë rezervuar këto ditë për ju. Po përjetoni një periudhë shumë kreative dhe në fund të muajit do të vijë më e mira për ju.

Advertisements

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 4 korrik 2024), në këtë ditë do të vihen në provë edhe çiftet e vjetra. Gjithmonë dëshironi të debatoni, por kujdes mos e tundni shumë varkën, kohët e fundit keni bërë shumë përpjekje në punë dhe pak në dashuri dhe kjo periudhë stresuese ju ka sjellë rraskapitje.

BINJAKËT

Përpiquni të shmangni stresin. Sot Hëna është në favorin tuaj dhe mund t’ju japë njëfarë stabiliteti. Keni shumë ankth dhe rrezikoni të acaroni gjithçka. Në punë jeni pak të lodhur gjatë kësaj periudhe. Mes sot dhe nesër do të ishte më mirë të shmangni hapat e rrezikshëm edhe sepse do të dëgjoni dikë në telefon që do t’ju zemërojë shumë.

GAFORRJA

Edhe e enjtja është një ditë disi e ndrydhur, por gjithsesi ka mundësi të rikuperohet. Mund të ndjeni një tërheqje fatale për dikë të lindur në shenjën e Luanit ose Akrepit. Disa prej jush mund të kenë mundësi të përballen me të afërmit tuaj. Në punë, në këtë pjesë të parë të vitit keni luftuar dhe punuar fort, tani ka ardhur koha për t’u hakmarrë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 4 korrik 2024), një lajm i mirë po vjen sepse Afërdita do të qëndrojë në shenjën tuaj deri në muajin tetor, ndaj edhe dashuritë e lindura së fundmi mund të bëhen diçka shumë të rëndësishme. Kini kujdes, mund të debatoni me dikë të lindur në shenjën e Peshqve ose Shigjetarit. Në punë jeni shumë të stresuar, duhet të përpiqeni ta zgjidhni sa më shpejt këtë problem.

VIRGJËRESHA

Këto ditë do të jeni paksa të tensionuar, kështu që përpiquni të mos i merrni shumë me kokë gjërat që përjetoni. Nëse jeni në krizë me partnerin, kushtojini vëmendje të veçantë këto dy ditë. Mos mendoni shumë për punën dhe përpiquni të qëndroni të qetë. Sa i përket shëndetit tuaj, shmangni sforcimet e tepërta.

PESHORJA

Mund të përjetoni një moment pasioni të madh dhe dashuri të reja do të favorizohen. Në punë përpiquni të mos bëni gabime sepse ajo që bëni tani do të jetë shumë e rëndësishme për të ardhmen. Në këtë periudhë jeni paksa shumë agresivë, mundohuni të lironi tensionin.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 4 korrik 2024), çiftet që nuk shkojnë mirë për një kohë të gjatë, po përjetojnë një moment kritik. Kushtojini vëmendje fjalëve tuaja, ndonjëherë rrezikoni të mos kuptoheni, ironia juaj mund të mos kuptohet. Në punë, Jupiteri do të sjellë ndryshime, por mes ditës së sotme dhe nesër, mos e tundni shumë varkën.

SHIGJETARI

Nëse jeni beqar duhet të dilni me njerëz të rinj, keni shumë sharm dhe aftësi për të vepruar, mos kini frikë të guxoni. Hëna është në sekstil, ndaj shtohet mundësia për të pasur takime. Nëse punoni si punonjës, do të ketë disa përparime, por shikoni portofolin tuaj, sepse gjithmonë shpenzoni shumë para.

BRICJAPI

Duhet të kaloni më shumë kohë me partnerin. Mendoni shumë për punën, gjithashtu mund të keni disa debate të vogla me një familjar. Do të ndiheni shumë optimistë dhe proaktivë. Në fushën e punës keni pasur shumë angazhime së fundmi dhe jeni lodhur shumë, tani është e drejtë t’i jepni pak pushim vetes për të rimbushur energjitë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 4 korrik 2024), jeni shumë nervozë që nga dje për shkak të disa debateve që keni pasur në familje. Ndiheni shumë të shqetësuar dhe për këtë ju duhet të shkëputeni për pak, ndoshta mund të organizoni diçka argëtuese me miqtë tuaj. Në punë, ndoshta duhet të bëni një pushim. Hëna është në shenjën tuaj dhe kjo mund t’ju sjellë shumë ndërlikime.

PESHQIT

Këto ditë keni nevojë për pak qetësi. Sot mund të debatoni me partnerin. Kur jeni të zemëruar rrezikoni të reagoni impulsivisht, mbajini fjalët larg. Në vendin e punës, nëse keni braktisur një projekt në të kaluarën, tani mund të jeni penduar dhe mund t’i ktheheni.

You may also like