Humbi kontrollin e automjetit dhe përplasi një motor, arrestohet 49-vjeçari

by editor

Një aksident është regjistruar këtë të diel në Tiranë, ku një makinë është përplasur me një motor, ku për pasojë është arrestuar një 49-vjeçar.

Advertisements

Sipas uniformave blu, 49-vjeçari duke drejtuar automjetin e tij është përplasur me një motomjet, ku për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i motomjetetit, 66 vjeç.

Advertisements

Aktualisht 66-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

You may also like