I FUNDIT/ Digjet makina e efektivit në Lezhë

by editor

Digjet një automjet tip Opel në Lagjen Besëlidhja në Lezhë. Gazetari Elidon Ndreka raporton për Balkanweb se mjeti ka qenë i parkuar dhe është në pronësi të një punonjësi të Policisë.

Advertisements

Burime bëjnë me dije se dyshohet se djegia e mjetit të jetë bërë i qëllimshëm.

Advertisements

You may also like