I fundit! Gazetari Baton Haxhiu paraqitet në ambientet e SPAK-ut (VIDEO)

by editor

Mesditën e sotme në ambientet e SPAK është futur gazetari dhe analisti i njohur nga Kosova, Baton Haxhiu.

Në videon e siguruar nga gazetari Edison Vatnikaj shihet kur Haxhiu, i cili mban një kapele në kokë, është futur në ambiente e prokurorisë anti-korrupsion.

Akoma nuk dihet se cila është arsyeja e prezencës së gazetarit në SPAK.

You may also like