I riu gjendet i dh*nuar me fraktura në Lezhë, dërgohet drejt Traumës

by editor

Një i ri nga Shkodra është gjetur i dhunuar pranë rrethrrotullimit të Shëngjinit në Lezhë.

Advertisements

Ai u gjet me fraktura në kokë dhe u mor nga autoambulanca ku dhe më pas u dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Advertisements

Dyshimet janë se i riu nga Shkodra mund të jetë dhunuar nga persona ende të paidentifikuar dhe është lënë pa ndjenja pranë rreth rrotullimit në Lezhë.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

You may also like