I thanë “po” njëri-tjetrit/ Heidi dhe Romeo martohen në Big Brother, shkëmbejnë unazat dhe puthjen në buzë

by editor

Advertisements

Në Big Brother Vip 3 është organizuar një tjetër dasmë tradicionale mbrëmjen e sotme.

Banorët zgjodhën që çifti që do të martohej të ishte Romeo dhe Hiedi.

Dyshja i thanë “po” njëri – tjetrit, teksa shkëmbyen unazat dhe puthjen në buzë.

Advertisements

Të ftuar special në ceremoni është ish-banori Ervin Gonxhi me bandën e tij dhe po ashtu surpriza e cila emocionoi më së shumti dhëndrin, ishte hyrja e mikut të tij Elgit Doda.

Doda këndoi një këngë dedikuar posaçërisht për Romeon.

Advertisements

You may also like