Imituesi i Ledion Liços në Portokalli zbulon çfarë i ka shkruar moderatori i “BBV”: Më ka sharë me…

by editor

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. banorët e shtëpisë janë në qendër të vëmendjes prej natës së parë të spektaklit.

Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” me Erjona Rusin dhe Arjon Muçën kanë qenë të ftuar disa nga aktorët e Portokallisë, të cilët imitojnë banorët e shtëpisë, opinionistët madje dhe moderatorin Ledion Liço në një nga skeçet e tyre.

Jorke Broka është aktori që imiton moderatorin Ledion Liço në “Big Brother Portokalli” dhe i pyetur sot në emision nëse ka pasur një koment nga Ledioni për imitimin e tij, Jorke është shprehur:

Nuk e kam takuar kështu ballë për ballë nuk më ka rënë rasti, por më ka dërguar mesazh më ka komplimentuar më ka sharë me të mira…

You may also like