“Interesaxhije”/ Juli shpërthen keq ndaj Rozës: Me ke thënë ma mbaj lojën se dua të … (Video)

by editor

Që prej mbrëmjes se kaluar marrëdhënia mes Julit dhe Rozës ka filluar të këtë krisje duke arritur të ngrejnë tonet me njëri-tjetrit.

Roza është e vendosur të mos jetë më nën hijen e Julit, mirëpo ky i fundit shprehet se po sillet si Rikja dhe do përfundojë si ajo, jashtë shtëpisë.

Madje mbrëmjen e kaluar, Juli ka zbuluar një sekret të Rozës, në të cilën i kishte thënë se “se dua të të godasë ty që ti godasë të gjithë”.

Ndërkohë ditën e sotme, teksa kanë qenë në oborr dyshja është përballur sërish, ku Juli e ka akuzuar Rozën se është interesaxhijë.

Juli:E ke bërë gabimin, e ke thënë para kamerave. Eshtë e regjistuar, më the ma mbaj lojën se dua të dal në pah, kemi ngelur 10 vetat e fundit dhe dua të të bie ty.

Juli: Po Roza, do ta mbaj lojën dhe po ta mbaj lojën prandaj edhe Romeo do habitet se do të dalë.

Ndërkohë ka hyrë edhe Erjola në këtë debatë, ku është shprehur:

“Jo pra, se muhabetet mes shokëve nuk bëhen kështu”.

You may also like