Ish-banorja e BBVA konfirmon lidhjen e re romantike: Jam shumë e lumtur, e tregon…

by editor

Gazetarja Ledjona Xheladinaj e ftuar në një emision televiziv, foli për jetën e saj personale si rrallë herë.

Advertisements

Ish banorja e BBV3 konfirmoi se është në një lidhje të re dashurie dhe se është e lumtur për këtë marrëdhënie të cilën e quajti “të bukur”.

Advertisements

A është e vërtetë që je në një lidhje dashurie pas daljes nga Big Brother?

Ledjona: Unë di që jam shumë e lumtur dhe e tregon veshja dhe buzëqeshja ime..

Do të thotë që po?

Ledjona: E lumtur po

Je e dashuruar?

Ledjona: Kush ta ka thënë këtë, e dije?

Juli (qeshin)

Ledjona: Të ka gënjyer…

Je në një romancë?

Ledjona: Jam në fillimet e një romance, është e bukur…

Gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë më të famshme, ajo u cilësua si një konkurrente e fortë, ndërsa historia e saj me babanë e vajzës mori shumë vëmendje, me akuza nga ana e tij që nuk e lejonte të takonte vajzën.

You may also like