Ivanka Trump: Në Sazan sjellim markat më luksoze

by editor

Ivanka Trump ka dhënë disa detaje të tjera në lidhje me resortin luksoz “Aman” që ajo dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner do të ndërtojnë në ishullin e Sazanit, në Shqipëri.

Advertisements

Në një intervistë për podcastin Lex Friedman, vajza e ish-presidentit Trump foli për përfshirjen e markave më të mira botërore në këtë projekt.

Advertisements

“Tani për tani po punoj me bashkëshortin tim. Ne kemi këtë ishull prej 1400 hektarësh në Mesdhe dhe po sjellim arkitektët më të mirë dhe markat më të mira”.

Rezorti luksoz, në pjesën malore të ishullit të Sazanit do të drejtohet nga marka ultra luksoze “Aman” e Vlad Dronin.

Ndërsa ushqimi do të ofrohet nga Carbone, nje rrjet restorantesh italo – amerikan i drejtuar nga kuzhineret me famë botërore Mario Carbone dhe Rich Torrisi, fitues të disa çmimeve ndërkombëtare.

You may also like