Jori Delli në zi, humb njeriun e dashur të familjes

by editor

Modelja e njohur Jori Delli, ka ndarë ditën e sotme lajmin e trishtë me ndjekësit e saj.

Advertisements

Përmes një postimi, Jori ka treguar se ka ndërruar jetë halla e saj.

Advertisements

Kujtojmë se pas përfundimit të “Big Brother Vip Albania” Jori ka jetuar mes Shqipërisë dhe Italisë. Ajo vijon të jetë aktive në ekranin shqiptar si dhe në rrjetet sociale.

Modelja po ashtu po shijon romancën me reperin e njohur italian Fred De Palma.

You may also like