Juli merr një super surprizë, aktori nuk ndal dot lotët

by editor

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e BBVip, ku mes Eglës, Heidit, Julit, Meritonit dhe Romeos do të zgjidhet fituesi mbrëmjen e 25 majit.

Ndërkohë që gara është e fortë, fansat vijojnë të mbështesin banorët e tyre të preferuar përmes votave por edhe përmes droneve të dërguara.

Ditën e stome një tjetër helikopter ka ardhur mbi shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe janë mbështetësit e Julit që kanë vendosur ta surprizojnë sot banorin.

“Jul baba”, shkruhej sipër helikopterit.

You may also like