Julia Ilirjani i shtang të gjithë: Nuk e kam takuar ende vajzën që pasi dola nga “Big Brother”…

by editor

Ish-banorja e “Big Brother Vip3”, Julia Ilirjani, ka qenë e ftuar në “E diell n’Trip”, ku ka folur për eksperiencën e saj brenda në shtëpi, si dhe për projektet pas daljes nga “Big Brother”.

Advertisements

Gjithashtu, Julia është shprehur se ende nuk e ka takuar vajzën e saj Rene, që pas daljes nga “BBV”, gjë ka habitur moderatoret.

Advertisements

Julia ka sqaruar se kjo nuk ka ndodhur ende, për shkak se e bija ndodhet në Amerikë dhe se shumë shpejt do të vijë në Shqipëri.

You may also like