Këmbimi/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

by editor

Sot, më 11 korrik 2024, dollari amerikan, blihet me 92.1 lekë dhe shitet me 93 lekë.

Advertisements

Euro, blihet me 99.8 lekë dhe shitet 100.5 lekë.

Advertisements

Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 102.2 lekë, ndërsa në shitje me 103.2 lekë.

Paundi britanik, blihet me 118 lekë dhe shitet me 119 lekë.

Dollari kanadez, sot në blerje këmbehet me 67.4 lekë, ndërsa në shitje me 68.4 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

You may also like