Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë(Foto)

by editor

Roland Hysi dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtari i njohur i grupit “West Side Family” e ka bërë publik lajmin përmes dy fotove familjare që ka ndarë në profilin e tij në Instagram, por pak orë më vonë, me një foto tjetër në Story lajmëroi se tashmë bebi ka ardhur në jetë dhe gjithçka ka shkuar mirë.

Së bashku me partneren dhe djalin 3-vjeçar Lukas, Landi ka zbuluar se familja është gati për një anëtar të ri.

Me dhjetëra urime nga miqtë virtualë kanë shkuar në adresë të dy prindërve për lajmin e bukur.

You may also like