Kërcënoi dhe goditi me grusht mjekun, bie në pranga 32-vjeçari (Emri)

by editor

Policia e Kukësit ka ndaluar 32-vjeçarin pasi ishte shpallur në kërkim për plagosje me dashje.

I riu akuzohet për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Kanosja për shkak të detyrës”.

Mësohet se më datë 16.05.2024, ka kanosur dhe goditur me grusht, për shkak të detyrës, mjekun 58 vjeç.

You may also like