Kërcet arma në vend, ka të plagosur

by editor

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak çaste më parë në Rrogozhinë.

Advertisements

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Luz i Vogël, dyshohet për motive pronësie.

Advertisements

Voxnews.al mëson se Bledar dhe Enver Tafa janë autorët e dyshuar të plagosjes me armë zjarri të shtetasit Eljon Alush Deda, pas konfliktit për pronën.

Aktualisht nuk dihet gjendja e personit të plagosur, ndërsa policia është nisur drejt vendngjarjes.

You may also like