Kiara Tito dhe Luiz Ejlli bëhen prindër për herë të parë! Vjen në jetë vajza e çiftit të BBV

by editor

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë prindër për herë të parë. Çifti kanë mirëpritur në jetë vajzën e tyre, emrin e së cilën ende nuk e kanë zbuluar.

Sipas burimeve për popart.al bëjnë me dije se prezantuesja ka sjellë në jetë vajzën e tyre pak orë më parë.

Kiara Tito dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

You may also like