“Kujt do i futesh sot në krevat?”, Graciano “lumë” ofendimesh ndaj Heidit, shikoni reagimin e Romeos (Video)

by editor

Graciano Tagani ka shpërthyer keq mbrëmë ndaj Heidi Bacit, duke i thënë se “je për turp, s’ke edukatë dhe s’ke norma”. Madje ai e pyeti se “me kë do shtrihet” banorja në krevat, “me Fationin, me Romeon?”.

Këto fjalë e kanë rënduar shumë banoren, e cila më pas bëri një bisedë me partnerin e tij, Romeo Veshaj, ku i tregoi çfarë i kishte thënë balerini.

Përplasja ka vijuar edhe ditën e sotme kur Heidi ishte pranë partnerit të saj, Romeo Veshajt, teksa balerini iu kthye ashpër asaj. Heidi në një moment i kërkoi ndihmë Romeos dhe Graciano i tha “mos të ankohet te Romeo”.

“A je burrneshë? A je ti Heidi i argumenteve”, i tha ai, ndërsa Heidi i tha: “Më ke prek në moral”. Balerini nuk e la me kaq dhe iu kthye: “U kujtove ti për moralin”.

Ndërkohë Veshaj iu drejtua Gracianos duke i thënë se si mund të përmend emrat e të tjerëve, kur ndërkohë ai është aty.

Pjesë nga përplasja mbrëmjen e djeshme e Gracianos me Heidin:

Heidi: Jam super e rënduar.

Romeo: Pse çfarë pate?

Heidi: Po, ofendime prapë, me zor po e heq këtë ndjesinë edhe njëherë e kupton?

Romeo: Çfarë ndjesish?

Heidi: Shpëlarjet e forta, e kupton? Me zor po e heq. Ofendime, kujt do i futesh në krevat këtë herë.

Romeo: Kur ta ka thënë dhe kush?

Heidi: Graciano.

Romeo: Kujt do i futesh në krevat këtë herë? Në çfarë sensi?

Heidi: Në sensin kujt do i futesh në krevat, Romeos, Fationit, kështu

Më pas Heidi u shpreh se po i shpifet situata me Gracianon dhe Françeska Muratin. Romeo e këshilloi që me ‘pak kujdes mund të shmangen gjërat’.

“Unë jam ninxha e shmangies, o nuk është njeri. Unë jam ninxha e shmangies në këtë shtëpi”, i tha Heidi.

You may also like