Kutia e Pandorës/ Françeska ‘ia thotë troç’ Heidit: Mund ta kisha bërë puçin(Video)

by editor

Modelja Françeska Murati hapi Prime-in e kaluar kutinë e Pandorës, duke dërguar në televotim veten së bashku me Rozën dhe Erjolën, ndërsa Heidi ishte në një nominim të përhershëm. Ditën e sotme, ajo i tha Heidit se mund ta kishte nxjerrë nga shtëpia duke e dërguar në një televotim me Julian Dedën, Egla Cenon dhe Meriton Mjekiqin.

“Meritoni edhe mund të dalë”- u shpreh banorja, megjithëse Françeska tha që është e sigurtë që do të dilte Heidi.

Diskutimi:

Françeska: Mund të të kisha bërë puçin

Heidi: Çfarë puçi mund të kishe bërë?

Françeska: Mund të të kisha futur 3 të fortë në nominim

Heidi: Për shembull

Françeska: Ti e di shumë mirë

Heidi: Egla, Juli… se Romeon nuk e fut dot ti

Juli: Meritonin

Heidi: Meritoni edhe mund të dalë

Françeska: Meritoni mund të dalë!

Heidi: Me mua? Ku e di ti? Je e sigurtë?

Françeska: Aq e sigurtë

Heidi: Do e shikojmë

Françeska: Do vijë mometi. Me pasë dashur do ta kisha fikur derën

Heidi: Me dashur do ta kisha fikur derën thotë, do të kisha future Egla, Juli, Meriton. Po nuk e di nëse dal unë me Meritonin

Erjola: Meritoni është pak i palëkundshëm këtu

You may also like