LAJMI I FUNDIT/ Dyshohet se vrau recepsionistin e hotelit në Dhërmi, arrestohet Gerald Shehu

by editor

Dyshohet se vrau recepsionistin e hotelit në Dhërmi, arrestohet Gerald Shehu.

Ekzekutoi me armë zjarri 31-vjeçarin dhe zhduku trupin, arrestohet në Greqi autori Gerald Shehu.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dhërmi, ku recepsionisti i një hoteli është vrarë me armë zjarri pak minuta pas mesnatës, rreth orës 12:30.

You may also like