Larg Meritonit e duke shijuar pushimet, turisti Italian e pyet a je e famshme? Ja si përgjigjet Ilnisa Agolli (Video)

by editor

Ish banorja e Big Brother Vip në edicionin e tij të tretë Ilnisa Agolli mesa duket po shijon lirinë duke pushuar jashtë Shqipërisë.

Gazetarja teksa po ecën në rrugët e qyteteve italiane ndalohet nga dy të rinj të cilët e pyesin se a je e famshme?

Ilnisa nuk ka nguruar dhe menjëherë i është përgjigjur djemve kureshtarë.

Djali: A je e famshme në Instagram?

Ilnisa: Tani po sepse i kam 30 mijë ndjekës real

Djali: Do të na bësh reklamë?

Ilnisa: Patjetër, si e ke instagramin ti?

Për më tepër ndiqni videon

@meriton.ilnisa Sa e qeshur, sa e bukur, super femer ❤️ . . . . #beauty #meritonmjekiqi #ilnisameritoni #ilnisaagolli ##palermo #italy ♬ original sound – Meriton Ilnisa

You may also like