Leku ‘letër’, nuk do ta besoni sa kushtoi veshja e Françeskës në ‘Prime-n’ e sotëm

by editor

Advertisements

Françeska Murati është një nga banoret më të komentuara të ‘BBV3’, kjo jo vetëm për lojën e saj në format por dhe për paraqitjen e saj tepër stylish dhe të shtrenjtë që ajo paraqitet në çdo ‘Prime’.

Në spektaklin e sotëm për “look-un” e saj janë shpenzuar rreth 1500 euro, kur përfshihet fustani pranveror Zimmermann 795€ dhe 695€ këpucët Christian Louboutin.

Advertisements

Advertisements

You may also like