Lot dhe përqafime, Flori Agalliu shpërthen pasi sheh vajzën në “Ferma VIP”

by editor

Pas një rrëfimi prekës që Florian Agalliu ka bërë në spektaklin e djeshëm të ‘Ferma VIP’ (kliko këtu), Agai e ka surprziuar fermerin duke i sjellë miqtë dhe vajzën e tij në ambientet e shtëpisë.

Flori sapo ka dalë nga shtëpia mes lotësh ai ka përqafuar vajzën dhe takoi miqtë e tij, ku kishin ardhur me disa motora, për t’i kujtuar fermerit argëtimet e tyre jashtë ferme.

“Jam shumë krenar që jam baba i kësaj vajze”, tha mes lotësh Flori.

You may also like