Lotina poston videon e ëmbël me Mozzik por ajo çka bie në sy është…

by editor

Lotina dhe Mozzik janë çifti më i ri i showbiz-it dhe njëkohësisht një prej çifteve më të komentuar të momentit.

Advertisements

U desh pak kohë që një prej tyre të bënte deklarata publike lidhur me marrëdhënien që kanë krijuar së bashku dhe ky ka qenë Mozzik i cili në dy intervista rresht ka folur për ardhjen e Lotinës në jetën e tij duke e cilësuar si një prej gjërave më të bukura që i ka ndodhur në jetë.

Advertisements

Është parë disa herë që Lotina të bëjë postime me partnerin e saj në krahë por çdo herë diçka është vënë re…

Pse Mozzik nuk shfaqet asnjëherë me fytyrë?

You may also like