Makina me shpejtësi përplas këmbësorin, 75-vjeçari niset me urgjencë për në spital, zbardhen informacionet e para

by editor

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në Lungomare të Vlorës.

Një këmbësor, 75 vjeç, është përplasur nga një automjet dhe për pasojë ka përfunduar në spital.

Drejtuesi i motomjetit u shoqërua në komisariat, për veprime të mëtejshme.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.

You may also like