Makina ‘raketë’ në oborrin e banesës, pronari: S’po gjendet shoferi

by editor

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë. Sipas informacioneve të deri më tanishme, një makinë tip ‘Ford’ ka kaluar muret anësore dhe ka përfunduar në oborrin e një banese.

Momentalisht thuhet se nuk ka të lënduar, por mister është vendndodhja e shoferit.

“Shumë zhurmë eee… S’po gjendet shoferi. Përpara 7 vjetësh në këtë oborr vdiq plaka sepse makina doli nga rruga dhe e vrau”, është shprehur pronari i banesës.

Advertisements

You may also like