“Mashkull i ligë, pis, idiot”, ja çfarë e bëri Meritonin të shpërthejë ndaj Romeos në mes të prime-it

by editor

Në prime-n e sotëm u diskutua edhe debati që ka ndodhur gjatë javës mes Meritonit dhe Erjolës, pasi ai i mori arushin.

Teksa dyshja po sqaronte diskutimin që patën gjatë nisjes së javës, herë pas here ndërhynte edhe Romeo.

Ky i fundit pajtohej me fjalët e Erjolës, por kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak ish-shokut të tij Meritonit.

Ai ka shpërthyer me ofendime ndaj Romeos: Po mbylle more se nuk është diskutimi jot, çfarë ke që ndërhyn aty ku nuk duhet. O pis, o idiot, o mashkull i ligë, mbylle gojën.

Nga ana e tij Romeo i përgjigjej: Ca është kjo pis, mos fol kështu se del keq.

You may also like