“Mbaji sytë hapur nëse Xhuli do të fitosh Big Brother-in”/ Françeska dhe Egla tapë hedhin batuta ndaj Julit, aktori: Më keni çarë b*****

by editor

Teksa finalja është vetëm një javë larg, banorët kanë vendosur të bëjnë paqe për disa orë me njëri tjetrin.

Pas konsumimit të darkës gjysëm finalistët dhe finalistët kanë shkëmbyer batuta me njëri tjetrin. Gjatë qëndrimit në oborr në efektin e alkolit Françeska dhe Egla janë munduar të bëjnë për të qeshur Julin i cili duket se i kishte sytë e mbushur me lotë.

“Mbaji sytë hapur Xhuli nëse do të fitosh Big Brother-in”, e ndërsa aktori nuk e ka kursyer aspak përgjigjen

Për më tepër ndiqni videon:

You may also like