”Mbaroi, ik”, sh*rri mes shqiptares dhe burrit që e la të vd**ur në rrugë. Denoncimi nuk i shpëtoi jetën (Video)

by editor

Enkelejda Danaj mbeti viktimë nga dora e burrit të saj, Eduart Denaj, me të cilin kohët e fundit kanë pasur shumë debate dhe sherre të ashpra.

Këto pamje të siguruara nga Top Channel, tregojnë sherrin e ndodhur mes tyre më 7 maj, ditën kur e ndjera e ka denoncuar për herë të fundit në polici.

Në video dëgjohet mes të tjerash gruaja që i thotë “largohu, mbaroi”. Çifti i dy fëmijëve prej asaj ditë jetonin në dy shtëpi të ndryshme, por afër njëri-tjetrin.

Sot Eduart Denaj i ka zënë pritë dhe e ka masakruar për vdekje me thikë. Pak orë pas ngjarjes që tronditi banorët në zonën e Menidhit në Athinë, autori është vënë në pranga.

You may also like