“Më bën zhigolo dhe qesh”/ Meriton Mjekiqi përplaset me Heidi Bacin, ndërhyn Egla Ceno: Ty të kanë zënë…

by editor

Tre banorë të Big Brother VIP janë përfshirë në një debat të ashpër mes njëri tjetrit. Meritoni Mjekiqi, Heidi Baci dhe Egla Ceno janë përplasur për një pretendim të Meritonit, i cili thotë se e kanë quajtur zhigolo.

Heidi Baci tha se e përmendi këtë fjalë nisur nga rrëfimi që kishte bërë Elga Ceno, por kjo e fundit thotë se kurrë nuk e ka quajtur Meritonin zhigolo, por pranon kur thotë se ai është një “dandy boy”.

Egla i drejtohet Meritonit duke i thënë se “të kanë zënë ethet e finales”.

Pjesë nga debati:

Meritoni: Ca i bie zhigolo, që paguajnë dhe shkon me femra. Ti më the mua Heidi

Heidi: Nuk të thashë ty, unë po thoja ca tha ajo

Egla: Gaboi mo burr, gaboi. Apo s’lejon gabime ti je ne fazë finale

Heidi: Po të shpjegoja ca dëgjova unë tek rrëfimet që ka bërë ajo. Unë paskam dëgjuar gabimisht tek rrëfimet e Eglës që ajo tha zhigolo. Kaq

Meritoni: Sa gënjeshtare…

Egla: Ndoshta të është krijuar ideja, të është krijuar në kokë imazhin e zhigolosë

Heidi: Nuk e ke thene kurrë?

Egla: Jo, as zhigolo as rruspije

Meritoni: Ajo e kthen në dandy boy, kjo zhigolo. Më bëri zhigolo dhe qesh

Egla: Mos u dhjaks shumë, e di që je në finale, po thjesht gaboi. Ti je dandy boy

Meritoni: Ku e ke të drejtën ti

Egla: Më do qejfi

Meritoni: Si nuk ju vjen marre, kjo zhigolo, ti dandy boy, U tallet me mua

Egla: Të kënë zënë ethet e finales. Dandy boy je, ndërsa zhigolonë zgjidhe me Bacin. Nuk e kam thënë unë.

You may also like