Me daljen e Eglës, trondit ish-banori BBV dhe zbulon sekretin: Ah moj Egla…(Foto)

by editor

Armaldo Kllogjeri ka qenë një ndër personazhet mjaft të komentuar të sezonit të dytë të Big Brother Vip. Gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Armaldo krijoi shumë mbështetës.

Kujtojmë se para se të bëhej pjesë e BBV2, Armaldo ka qenë solisti i parë i Teatrit të Operas dhe Baletit mirëpo pas daljes së tij nga shtëpia, duket se marrëdhëniet e tij me këtë institucion qenkan ndërprerë menjëherë.

Këtë fakt, Armaldo e ka zbuluar ditën e djeshme, përmes një postimi të bërë në profilin e tij të Instagramit.

Kllogjeri ka publikuar një fotografi të Eglës pas eleminimit të saj nga shtëpia e BBV3 dhe bashkangjitur ka shkruar se shpresonte shumë që Egla të vazhdonte punën e saj në Teatrin Skampa, të Elbasanit.

“Ah moj Egla, uroj që ende të jesh në punë në “Teatrit Skampa” tani që dole nga BBV3 sepse unë kur dola nga ajo shtëpi, e gjeta vetën në rrugë”, shkruan Armaldo bashkangjitur postimit.

You may also like