“Më quajtën zhigolo”, Meritoni përplaset me Heidin, ndërhyn Egla: Mos u dhjaks shumë

by editor

Meritoni Mjekiqi, Heidi Baci dhe Egla Ceno janë përfshirë në një debat të ashpër mes njëri-tjetrit për një pretendim të Meritonit, i cili thotë se e kanë quajtur zhigolo.

Heidi Baci tha se e përmendi këtë fjalë nisur nga rrëfimi që kishte bërë Egla Ceno, por kjo e fundit thotë se kurrë nuk e ka quajtur Meritonin zhigolo, por pranon kur thotë se ai është një “dandy boy”.

Pjesë nga debati:

Meritoni: Ça i bie zhigolo, që paguajnë dhe shkon me femra. Ti më the mua Heidi

Heidi: Nuk të thashë ty, unë po thoja ça tha ajo

Egla: Gaboi mo burrë, gaboi. Apo s’lejon gabime ti, je ne fazë finale

Heidi: Po të shpjegoja ça dëgjova unë tek rrëfimet që ka bërë ajo. Unë paskam dëgjuar gabimisht tek rrëfimet e Eglës që ajo tha zhigolo. Kaq

Meritoni: Sa gënjeshtare…

Egla: Ndoshta të është krijuar ideja, të është krijuar në kokë imazhi i zhigolosë

Heidi: Nuk e ke thënë kurrë?

Egla: Jo, as zhigolo as rruspije

Meritoni: Ajo e kthen në dandy boy, kjo zhigolo. Më bëri zhigolo dhe qesh

Egla: Mos u dhjaks shumë, e di që je në finale, po thjesht gaboi. Ti je dandy boy

Meritoni: Ku e ke të drejtën ti

Egla: Më do qejfi

Meritoni: Si nuk ju vjen marre, kjo zhigolo, ti dandy boy. U tallët me mua

Egla: Të kanë zënë ethet e finales. Dandy boy je, ndërsa zhigolonë zgjidhe me Bacin. Nuk e kam thënë unë.

You may also like