Meri Shehu ‘ia plas në sy’ ish-banorit të BBV: Të kam fituar një bast 500 euro, por ike…

by editor

Mbrëmjen e djeshme është transmetuar puntata e radhës e emisionit “Top Arena”.

Advertisements

Kjo pjesë ka nisur me batuta dhe ‘ngacmime’, ku në studio u fol për gjithçka ‘përveç sportit’.

Advertisements

Ndër të ftuarit e mbrëmjes së djeshme, ishte edhe ish-banori i “Big Brother VIP3”, Fation Kuqari.

Ky i fundit nuk ka shpëtuar pa një ‘ngacmim’ nga astrologia e njohur, Meri Shehu, e cila i tha se tha:

“I fitova 500 euro dhe iku, më shkau!”.

You may also like