Mori vëmendjen e kamerave në Bayern – Real Madrid, kush është bukuroshja shqiptare me flamurin kuqezi

by editor

Minuta e 38 në “Allianz Arena”. Në duelin mes Bayern Munich dhe Real Madrid për gjysmëfinalen e Champions League regjia u ndal te tifozët në stadium. Mes tyre ishin edhe tifozët shqiptarë.

Një nga tifozet në stadium mbante flamurin kuqezi, teksa foto e saj ka bërë xhiron në media.

Shpejt u zbulua që vajza quhet Azra Jashari dhe është shqiptare nga Maqedonia e Veriut.

Krah saj është i fejuari dhe mikja Rina Halili.

You may also like