Motori bëhet copë-copë, drejtuesi përfundon në spital

by editor

Një i plagosur në Lezhë. Drejtuesi i një motori ka mbetur i plagosur rëndë pasi humbi kontrollin dhe u përplas me murin anësor të rrugës.

Advertisements

Aksidenti ndodhi paraditen e të shtunës në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, në afërsi të Knallës.

Advertisements

I plagosuri është dërguar me urgjencë për ndihmë mjekësore në spitalin e Lezhës.

You may also like