Ndarja me Xhensilën, fansat kapin detajin: Besi e puthi në buzë modelen e këngës së re (Foto)

by editor

Kënga e re e Bes Kallakut me Eli Malaj është interpretuar si një mesazh i aktorit për ndarjen nga Xhensila Myrtezaj.

Jo vetëm teksti i këngës, “mosmirënjohëse, shkatërrove gjithçka që ndërtuam bashkë…”, por edhe deklarata e Besit në Instagram se këto janë “fjalë shpirti”, kanë përforcuar edhe më shumë dyshimet.

Por fansat kanë kapur një detaj të pazakontë në videoklipin e këngës. Bes Kallaku shihet në një moment teksa puth modelen në video.

Advertisements

Ai çohet në këmbë, i afrohet asaj dhe e puth në buzë, teksa video shkon duke u mjegulluar, duke e bërë të vështirë që ky moment të shihet menjëherë.

You may also like