Ndodh e papritura mes Meritonit dhe Eglës në Dhomën e Bardhë

by editor

Diçka e papritur ka ndodhur mes Meritonit dhe Eglës, të cilët janë në dhomën e bardhë dhe do të qëndrojnë deri mbrëmjen e të shtunës.

Për pak momente, dyshja kanë lënë pas përplasjet dhe hatërmbetjet me njëri-tjetrin duke shkëmbyer një përqafim. Madje dyshja kanë luajtur edhe me njëri-tjetrin duke bërë boks.

Mbrëmjen e të shtunës, mes Ilnisës, Meritonit dhe Eglës, një prej tyre do të eliminohet.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8c513910-8e33-4893-a8c2-eaf945ee99a4

You may also like