“Në Kurthin e Piter Pan”/ Vogëlushja 3-vjeçare i rrëmben vëmendjen Rita Latit dhe ndez skenën

by editor

Aktorja Rita Lati ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme “Në Kurthin e Piter Pan”. Përballë dhjetë gazetarëve të vegjël, aktorja Rita Lati nuk u ka shpëtuar as pyetjeve ngacmuese.

Jolie ka qenë vogëlushja 3-vjeçare që i ka marrë vëmendjen aktores duke dhuruar shfaqje edhe për publikun.

You may also like