“Nëse je i përulur asgjë nuk..”/ Egla ka një mesazh për ndjekësit e saj

by editor

Egla Ceno, fituesja e edicionit të tretë të Big Brother Vip është një ndër personazhet më të përfolur të momentit. Aktorja e njohur ka qenë mbrëmë e pranishme në festën e organizuar për “Big Brother Vip”, ku teksa ka pozuar me të ftuarit, ajo ka dhuruar një performancë në skenë duke kërcyer, teksa Luizi ishte duke kënduar.

Disa minuta më parë, Egla ka publikuar një foto nga eventi i mbrëmshëm dhe ka vendosur që të dërgojë një mesazh për 107 mijë ndjekësit e saj në Instagram.

“Nëse je i përulur asgjë nuk të prek, as lavdërimi as poshtërimi“, shkruan Egla bashkangjitur postimit të saj.

Advertisements

Postimi i Eglës ka marrë mijëra pëlqime që në momentet e para të publikimit, me ndjekësit që urojnë dhe shkruajnë se është treguar një femër e fortë.

You may also like