“Nëse të them hajde e nisim ti e bën?” Heidi e vë me “shpatulla pas muri”, ja si i përgjigjet Romeo pyetjes për fëmijë

by editor

Pasi kanë përcjellë ish banorët dhe qëndronin në oborr Heidi ka vendosur të ngacmojë të dashurin e saj Romeon duke e provokuar nëse ai është gati apo jo të bëhet baba.

Një natë para finales së madhe aktori Romeo Veshaj është vënë me shpatulla pas murit nga partnerja e tij.

Pjesë nga biseda:

Advertisements

Heidi: Nëse dalim ne dhe javës tjetër të them unë të them hajde e nisim ti e bën?

Romeo: Çfarë thua o zemër?

Meritoni: Po si o Heidi se u çmenda

Romeo: Po moj zemër pse mos ta bëjmë?

Heidi: Faktikisht ske pse

Meritoni: Si ishin të lumtur Bardhi dhe Sara me njëri tjetrin, në pritje të fëmijës, dukeshin që ishin të lumtur

Romeo: Pyetja duhej të ishte ndryshe…

Për më tepër ndiqni videon:

You may also like