Ngjarje e rëndë/ Gjendet i vdekur një person në Tiranë, zbardhen dyshimet e para

by editor

Një 60-vjeçar ka humbur jetën paraditen e së dielës.

Sipas edhe informacioneve dyshohet se i moshuari ditën e djeshme ka qenë në gjendje të dehur dhe është rrëzuar te ura e Paskuqanit.

Ndërkohë që sot fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Advertisements

Policia vijon hetimet për sqarimin e plotë të detajeve të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Ditën e sotme ka ndërruar jetë shtetasi A. J., 60 vjeç, banues në Paskuqan, i cili dyshohet se dje, duke qenë në gjendje të dehur, është rrëzuar te Ura e Paskuqanit.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

You may also like