Ngjarje e rëndë në Lezhë, gjendet e vdekur një grua

by editor

Një grua është gjetur e vdekur pranë një konvikti në Lezhë.

Sinjalizimi është dhënë nga banorët e zonës dhe shërbimi zjarrfikës bashkë me policinë kanë ndërdyrë në banesë dhe kanë hapur derën.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes, ndërsa strupi i pajetë po dërgohet në morgun e spitalit rajonal të Lezhës.

You may also like