Ngjarje tragjike në Tiranë, gjenden të vdekura dy vajza nga Ukraina, ja çfarë dyshohet

by editor

Dy vajza nga Ukraina me banim në Tiranë janë gjetur të pajeta.

Informacionet e para flasin për vdekje të shkaktuara nga over-doza.

Grupi hetimor raportohet se ka gjetur pranë trupave disa ilaçe dhe substanca të tjera.

Dy shtetase ukrainase janë gjetur të vdekura tek zona e “Selvisë” në Tiranë.

You may also like