Një tjetër shpërthim brenda pak orësh, hidhet lëndë plasëse në oborrin e një banese

by editor

Një shpërthim me lëndë plasëse artizanale ka ndodhur në oborrin e banesës së një 67-vjeçari në fshatin Shënepremte të Divjakës.

Advertisements

Mësohet se si pasojë e shpërthimit ka vetëm dëme materiale.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve

Njoftimi i policisë:

Divjakë

Më datë 30.06.2024, rreth orës 04:30, në fshatin Shënepremte, Divjakë, në oborrin e banesës së shtetasit R. M., 67 vjeç, është hedhur një sasi e vogël dyshohet lëndë shpërthyese artizanale, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

You may also like