Nuk përmbahet Romeo dhe Heidi, puthje përqafime mes çiftit në suitë (Video)

by editor

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Këto ditë Romeo dhe Heidi kanë pasur mundësinë të shijojnë ambjentet e suitës në privatësi, si çifit i vetëm i mbetur brenda shtëpisë.

Edhe pse pati shumë komente lidhur me distancën dhe mungesën e vëmendjes që Romeo pati ndaj Heidit dukej se gjërat kanë ndryshuar. Mes puthjeve dhe përqafimeve çifti dhuroi momente shumë të bukura mes tyre.

You may also like