“O Kiara si i kam tani”/ Luiz Ejlli lyen flokët, bashkëshortja ia thotë “troç” mendimin këngëtarit: Tani…

by editor

Advertisements

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito vazhdojnë të mbeten një ndër çiftet më të komentuara në median rozë.

Së fundmi Luizi ka vendosur që t’i lyejë sërish flokët, duke u shndërruar në biond.

Advertisements

“Kiara si i kam tani”? e ka pyetur këngëtari bashkëshorten e tij, së cilës i ka pëlqyer shumë ndryshimi që Luizi ka bërë.

You may also like