Olta Gixhari nuk i hap telefonin Monika Lubonjës: Je femra më…

by editor

Erjola Doçi gjatë lojës, i kërkoi Monika Lubonjës të marrë në telefon Olta Gixharin.

Advertisements

Në telefonatë ajo do të komplimentohej për linjat trupore dhe për bukurinë.

Advertisements

Megjithëse telefoni ra disa herë, Olta Gixhari nuk e hapi por sërish Monika Lubonja ia dha mesazhin e saj.

“Olta Gixhari, pas meje, je femra më seksi e show bizit, kinemasë dhe teatrit”, u shpreh Monika.

You may also like