Pak ditë më parë doli nga Big Brother, ish-banori na prezanton për herë të parë me partneren e tij (Foto)

by editor

Rrugëtimi i Lidit në Big Brother Vip 3 ishte i shkurtër, por i mbushur me momente të paharrueshme për të, dhe për ata që e mbështetën.

Pas daljes së tij nga shtëpia e BBV, Lid Delia është rikthyer rrjete sociale duke falenderuar mbështetësit e tij si dhe ka marrë pjesë dhe në intervista teksa ka folur për eksperiencën e tij brenda shtëpisë dhe lojën e banorëve..

Mirëpo si rrallëherë, ditën e sotme ai ka ndarë nëpërmjet një postimi në Instagram një fotografi me partneren duke zbuluar kështu portretin e saj.

“Të dua jeta ime, me padurim pres me u pa !”, shkruan ish-banori.

You may also like