Parashikimi i horoskopit për sot, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

by editor

Dashi

Advertisements

Në kohë të lirë, këtë fundjavë, do të keni avantazh, nga një situatë favorizuese për ju. Në dashuri, nuk do të keni impenjime të shumta, do ta kaloni kohën me miqtë tuaj më të dashur.

Advertisements

Demi

Sot, do të jeni vetvetja, do të shprehni për çdo gjë atë që mendoni. Në ambientin afektiv, do të silleni pak në mënyrë agresive me partnerin tuaj.

Binjaket

Në ambientin e punës, do t’ju vijë një mundësi mjaftë e mirë, e papërsëritshme, kështu që duhet të dini si ta menaxhoni. Në dashuri, do ti kërkosh ndihmë partnerit për të vënë në praktikë një ide tuajën.

Gaforrja

Në aspektin afektiv, mezi keni pritur këtë fundjavë, për të kaluar orët e gjata pranë miqve tuaj. Në punë, një kolegu juaj do të marrë kontrollin mbi gjithçka, mbase dhe mbi ju.

Luani

Në këto ditë, e shikoni të ardhmen me pozitivitet, dhe do ta ndjeni veten sikur fluturoni nga optimizmi që ju karakterizon. Në jetën private, do të keni disa të papritura me një shoqëri jo të mirë. Në dashuri, nuk duhet të kërkoni shumë nga partneri juaj!

Virgjëresha

Kjo fazë rezulton të jetë pozitive, duke jetuar momente të mbushura plotë energji. Në dashuri, nëse jeni duke kërkuar akoma për një partner, duroni këtë fundjavë, se do t’ju vijë një mundësi shumë e mirë njohje!

Peshorja

Sot, kujdesuni për trupin tuaj, duke rikuperuar energjitë, dhe duke qenë nën shoqërinë e personave që pëlqeni. Në dashuri, nuk është e nevojshme të diskutoni duke kritikuar herë pas herë partnerin tuaj!

Akrepi

Gjithçka ecën sipas dëshirës suaj, kjo porsa i përket anën profesionale. Në dashuri, ju këshillohet ta ktheni këtë fazë, në një mbrëmje intime plotë pasion me personin që doni!

Shigjetari

Në punë, do t’ju vijë një mundësi e re, që do t’ju bëjë mjaftë entuziast dhe kjo duhet shfrytëzuar më së miri. Në dashuri, do të gjeni harmoninë e munguar me partnerin tuaj.

Bricjapi

Sot, do të keni disa komplikacione të vogla, por me ndihmën e një mikut tuaj gjithçka do të thjeshtësohet. Në dashuri, duhet ti tregoni gjithçka që mendoni peronit që doni, madje dhe se sa e dashuroni

Ujori

Në këtë fundjavë do të arrini rezultate të mira, falë intuitës suaj. Në dashuri, do ta gjeni veten tuaj tek partneri dhe gjithçka do të jetë më e lehtë.

Peshqit

Në jetën private, jeni i gatshëm për çdo ndryshim që do t’ju duhet të bëni. Në dashuri, yjet ju këshillojnë të evitoni përkujdesin e tepërt që keni te partneri juaj!

You may also like